Partneři

Partneři portálu:

Bočnicové schodiště
Bočnicové schodiště je určeno hlavně do rodinných domů, avšak je vhodné i do větších prostor hal.

Segmentové schodiště
Společnost J.A.P. vyrábí segmentové schodiště do interiéru i exteriéru. Bočnicové schodiště je možno dodat v kombinovaném či celokovovém designu.

Točité schodiště
Jestliže potřebujete šetřit místem, pak je ideálním řešením točité schodiště, které dokáže velice ladně doplnit každý interier i exterier.

Posuvné dveře
Posuvené dveře od společnosti J.A.P. jsou zárukou kvality a luxusu pro každý interier. Společnost vyrábí posuvné dveře jednokřídlé i dvoukřídklé.

Atypické schodiště
Jesliže nelze v prostoru využít schodiště točité či segmentové, pak další možností je atipické schodiště, které je na míru daného prostoru.

Dřevěné schodiště
Pro milovníky přírodních materiálů a designů je ideálním řešením dřevěné schodiště společnosti J.A.P., které je vhodné moderně kombinovat s kovovým typem zábradlí.

Schody, schodiště, zábradlí
Hledáte schody a schodiště v moderním provedením se zárukou kvality? Produkty společnosti J.A.P. jsou tím pravým řešením.

Zábradlí se sklem
Pro vzdušnost a lehkost prostoru doporučujeme schodiště kombinovat se zábradlím se sklem. Kalené sklo je maximálně bezpečné a odolné.

Nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí je určeno pro betonová a montovaná schodiště, balkony či balustrády.

Designové sklo
Hledáte vhodný prvek do vašeho domova? Designové sklo společnosti J.A.P. s názvem Grafosklo, je moderním a nadčasovým řešením pro kuchyni, koupelnu, výplň dveří a mnoho dalšího.

Skleněné dveře s grafikou
Vyberte si skleněné dveře či skleněné stěny s vlastním potiskem. Takové skleněné dveře a stěny pak mohou ladně doplnit každou domácnost i kancelář.

Interiérové sklo
Osvěžte váš současný interiér moderním prvkem, kterým je interiérové sklo společnosti J.A.P. Interiérové sklo s revoluční technikou umožní potisk skla v různých kombinacích provedení tvarů a barev. Buďte kreativní s grafosklem.

Skleněný stolek
Skleněný stolek je další ukázkou moderního přístupu k tématu nábytek a doplňky.

Skleněné stěny
Skleněné stěny jsou jednou z nových možností moderní architektury a bydlení. Technika Grafosklo společnosti J.A.P. umožňuje vytvořit osobité pojetí pro každý prostor.

Skleněné dveře
I dveře se mohou stát originálním a osobitým prvkem interiéru. Skleněné dveře společnosti J.A.P. rozzáří každý interiér.

Stavební pouzdro, posuvné dveře
Stavební pouzdro umožňuje posuvným dveřím lehce zajíždět do zdi a tím šetřit prostor.

Stavební pouzdro
Stavební pouzdro je konstrukce, která umožňuje zavěšení posuvných dveří, která pak mohou zajíždět do zdi.

Dřevěné schody, dřevěné schodiště
Dřevěné schody a schodiště společnosti J.A.P. se vyznačují moderním designem a kombinováním různých materiálů jakými jsou dřevo, nerez či sklo.

Zábradlí, nerezové zábradlí
Nerezové zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše produkty? Napište nám na e-mail jap@japcz.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 581 706 011. Také nám můžete poslat nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Ceníky, katalogy, certifikáty

Podívejte se na aktuální ceník půdních stahovacích schodů Aristo, Lusso a Verticale. Také jsme pro vás připravili katalog skládacích schodů.

Montáž stahovacích schodů

Montáž stahovacích schodů zvládnou i zruční kutilové. Pokud k sobě budete mít dva pomocníky, tak stahovací schody podle přiloženého montážního návodu snadno smontujete.