Schodiště, zábradlí, stavební pouzdra, sklo s potiskem

Schodiště JAP

Točitá, segmentová, bočnicová a atypická schodiště

Vyrábíme vnitřní i venkovní točitá schodiště, segmentová a bočnicová schodiště. Schodiště JAP jsou určena do rodinných domů, kanceláří, vstupních vestibulů apod.

Schody a schodiště JAP

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Prodáváme nerezové zábradlí stavebnicového typu, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. Zábradlí má interiérové i venkovní využití.

Nerezové zábradlí JAP

Stavební pouzdra pro posuvné dveře

Stavební pouzdra, posuvné dveře

Vyrábíme stavební pouzdra pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé zasouvací dveře. Jedná se o moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je doporučován vzhledem ke své praktičnosti a úspoře místa.

Stavební pouzdra JAP

Grafosklo

Grafosklo do kuchyní, na dveře

Grafosklo je unikátní interiérový systém celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi. Díky Grafosklu a jeho všestrannému uplatnění lze sladit interiér na celoskleněných dveřích či stěnách, obkladu kuchyňské linky, výplni nábytkových dvířek nebo zábradlí apod.

Grafosklo JAP

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše produkty? Napište nám na e-mail jap@japcz.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo 581 706 011. Také nám můžete poslat nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Ceníky, katalogy, certifikáty

Podívejte se na aktuální ceník půdních stahovacích schodů Aristo, Lusso a Verticale. Také jsme pro vás připravili katalog skládacích schodů.

Montáž stahovacích schodů

Montáž stahovacích schodů zvládnou i zruční kutilové. Pokud k sobě budete mít dva pomocníky, tak stahovací schody podle přiloženého montážního návodu snadno smontujete.